PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10020959}

My i wy

You People
4,7 7 964
oceny
4,7 10 1 7964
3,3 6
ocen krytyków
My i wy
powrót do forum filmu My i wy

Ta propaganda staje się już nudna, 29 min tym razem wytrzymałem.

ocenił(a) film na 4
Avon_Barksdale

nie wiem czy celowo, ale producentom wyszło, że to murzyni są problemem, co im się nie powie to obraza, mam żydówka ok mało zgrabna językowo, ale wykazywała się dużą wola porozumienia i empatii, tymczasem murzynie odgrywali zaatakowanych przy każdym otwarciu ust przez białego.

ocenił(a) film na 7
Avon_Barksdale

sorry, ale chyba nie oglądałeś uważnie albo oglądałeś bez totalnego zrozumienia, jeśli ten film to dla Ciebie propaganda :) Propaganda czego, jeszcze bym dopytał?

ocenił(a) film na 3
mmmaxxx

Idealne pytanie niewiem czy zauważyłeś ale jest tam propagowany rasizm wobec rasy białej co osobiście mi się nie podoba i zamykanie ludziom ust dlaczego nie można mówić co się chce gdzie wolność słowa.

ocenił(a) film na 7
Qister

powtórzę: chyba niezbyt dokładnie oglądałeś ten film albo zupełnie go nie zrozumiałeś ;] Jak na film poruszający tematykę czarnych, to był wręcz aż niepoprawny politycznie, biorąc pod uwagę czas, w którym powstał i platformę, która to opłaciła ;]

Avon_Barksdale

Świat czytając to na chwilę zatrzymał oddech.

ocenił(a) film na 8
Avon_Barksdale

Dobra rada oglądaj film ze zrozumieniem. Może zrozumiesz o co chodzi w nim

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones