PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10020959}

My i wy

You People
4,7 7 964
oceny
4,7 10 1 7964
3,3 6
ocen krytyków
My i wy
powrót do forum filmu My i wy

Kolejny mój rekord, 29 minut i koniec seansu. Następna sraka od netflixa, blm lgbtqwejrysbckdb+ i biali to ch*je, recenzja rozszerzona.

użytkownik usunięty
Avon_Barksdale

Biali są wujami - na jakim ty świecie żyjesz?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sobanek

Ja bym nie chciał żyć w świecie, gdzie takie obrażające innych indywidua jak ty decydowałyby kto i co jest normalne. Ile jadu się leje z twojej "normalności" to głowa mała.

ocenił(a) film na 7
Salmonella

idealny nick, gratuluję XD

sobanek

He, nie na darmo na FW się mówi, że głupi człowiek kiedy nie potrafi odpowiedzieć to czepia się nicka.
Nie zawiodłeś.

ocenił(a) film na 7
Salmonella

szkoda strzepic ryja cytujac klasyka...

Avon_Barksdale

Placi jeden z drugim 50 zl miesiecznie i ocekuje kazdorazowo epickiego kina pokroju gladiatora albo interstellara z przeslaniem, moralem i refleksa ktora trafi do jego wymagajacego wiejskiego gustu. A pol dnia gnije nad filmikami z instagrama albo tiktoka. Te komentarze sa zenujace… niezaleznie od gustu odbiorcy.

zerg6

Haha w punkt :)

ocenił(a) film na 7
zerg6

Święta racja. Super komentarz, nic dodać nic ująć.

Avon_Barksdale

Kolejny debil się zesrał

Avon_Barksdale

szukanie w filmach odpowiedzi na pytanie, jacy są biali ludzie musi być niesamowitą przygodą.

Avon_Barksdale

Niewykluczone, że jestem w błędzie, ale wydaje mi się, że nie ma obowiązku oglądania filmów na tematy, które nas nie interesują. Ani wszystkich filmów, które wypuszcza platforma streamingowa, za którą płacimy (co również, jak uważam, nie jest obowiązkowe). Jak widać nie jest to w żadnym sensie wypowiedź ani ocena na temat filmu, ale ocena _nieodpowiedniej_ tematyki (pomijam jak to świadczy o człowieku, że chce tylko oglądać filmy o sobie i sobie podobnych, ale każdemu jego repertuar). Trochę żenada, szczerze mówiąc.

ocenił(a) film na 3
themistressofpetersburg

Czekaj a ty niedorozwinięty/a jesteś daj człowiekowi skrytykować co mu się nie podoba to jest normalne inaczej nikt nie będzie sobą a kimś kogo udaje ...

ocenił(a) film na 1
ocenił(a) film na 8
Avon_Barksdale

Naucz się pisać zamiat tworzyć fałszywe konta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones