PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94821}

Ulica Sezamkowa

Sesame Street
7,2 8 895
ocen
7,2 10 1 8895
Ulica Sezamkowa
powrót do forum serialu Ulica Sezamkowa

Aż tak źle??? ;(

ocenił(a) serial na 10

Wszyscy nazekacie na polska ulice sezamkowa a ja gralam niejaka kasie glowna bochaterke polskiej wersji i wcale nie uwazam ze bylo tak źle... gorzej ze mna... od tamtej pory w niczym nie gralam i wcale to nie jest fajne.... pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) serial na 10
sol_kasha

A ja grałem w Final Fantasy VII Advent Children i także uważam, że nie było źle.

A serio, to nie wierzę.

sol_kasha

ja byłem głównym "bochaterem" w filmie "Ojciec chrzestny". Ale już zakończyłem kariere aktorską, nie jest fajnie.

taczkers

ja grałem kask lorda vader w 3 epizodzie. Ale już zakończyłem kariere aktorską, nie jest fajnie.

dziewucho Steven Seagal też sie cieszy że gra teraz w filmach, i nie uważa że to jest złe bo ma za to kase. Przeto gra międzyinnymi w Polsce przy dwóch znakomitych filmach Foreigner i Out of Reach :D:D:D:D <lol> hahahahahahaha hahhahaha hahhahah. Nie bądź żenująca.

ocenił(a) serial na 9
sol_kasha

"Bohaterka" pisze się przez samo h.

"Polska wersja" to po prostu zrzynka ze świetnego pomysłu Amerykanów. Oryginał miał swój urok, świetnie wykreowane postacie, atmosferę... Polska wersja tego nie miała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones