PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808109}

Rojst

7,3 76 547
ocen
7,3 10 1 76547
6,4 35
ocen krytyków
Rojst
powrót do forum serialu Rojst

Trzeba przyznać, że twórcy nieźle manipulują jeśli chodzi o promocję serialu. Jak popatrzymy na plakaty, banery, reklamy telewizyjne czy radiowe, to przecietny człowiek pomyśli, że to Fronczewski gra głównego bohatera. Ale jak się okazuje, to jest on jedynie postacią drugoplanową. Może w kolejnych sezonach się pojawi, ale na razie to wygląda na typową zarzutkę.

Karasu33

Raczej postać trzecioplanowa albo i epizodyczna. Wszystkie sceny z nim zajmują może z 10 minut, nie licząc prologu.

ocenił(a) serial na 9
niunia123_filmweb

W sumie to prolog miał 10 minut :D

czlowiekfrank

Wiem, dlatego go nie liczyłam, bo to by podwoiło ten czas, a sam prolog był tylko prologiem, a nie którymś odcinkiem. Był pewnie jego główną postacią, żeby zachęcić do obejrzenia normalnych odcinków serialu.

ocenił(a) serial na 9
niunia123_filmweb

Ja się czuję zawiedziony trochę tym, że prolog się ostatecznie w serialu nie pojawił. Aczkolwiek było widać, że prolog mocno odstawał swoim stylem od samego serialu.

ocenił(a) serial na 7
niunia123_filmweb

Dwie sceny mówione i dwie, w których pokazany jest z daleka. To było z 5 minut, a nie 10. Miał być znaczącą postacią, a tak naprawdę mogło by go wcale nie być i na fabułę nie miało by to wpływu. Postać trzecioplanowa jak napisałaś.

Rudolfo

Czuję się zawiedziona, trochę nabrali mnie producenci.

ocenił(a) serial na 9
niunia123_filmweb

Z tego co wiem wątek Fronczewskiego miał być bardziej rozwinięty, jednak ze względu na problemy zdrowotne jego udział został okrojony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones