PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100266}

Prawo i porządek

Law & Order
6,9 1 463
oceny
6,9 10 1 1463
Prawo i porządek
powrót do forum serialu Prawo i porządek

No właśnie... Jak w temacie ,dużo sezonów ... Warto ? Proszę o odpowiedzi.

UnKnowN_3

Warto serial jest super:)

:P


za kr....

UnKnowN_3

Odnośnie serii Law & Order trzeba sobie na początek uświadomić czy lubi się kino typowo kryminalne. To nie jest serial sensacyjny. Nieraz połowa odcinka dzieje się na sali sądowej a większość odcinka skupia się na skrupulatnym dochodzeniu. Oczywiście trochę akcji się pojawia ale jest subtelnie wyważona. Co oczywiście nie zmienia faktu, że jest to na pewno seria warta polecenia. Osobiście wolę SUV ale oryginalna seria też jest fajna. A materiału do oglądania nie brakuje. Kolejny spin off L&O CI też jest warto obejrzenia. Ostatnio zapoznałem się z pilotem nowej serii L&O Los Angeles ale ten mnie specjalnie nie zaciekawił. Może dalej się rozkręci. Szkoda tylko, ze nasza telewizja jest taka uparta i nie puszcza tych seriali.

reese

Czy to możliwe, że to ten serial? Znalazłem opis odcinka "The Troubles", którzy brzmi podobnie. Bo szukam od lat i masakra :-D https://www.filmweb.pl/forum/filmy/Szukam+filmu+odcinka+serialu+o+wi%C4%99zieniu ,1915943

underground73

Raczej nie. Nie kojarzę w ogóle takie sceny ale tonem nie pasuje do żadnego z tych seriali.

reese

Dzięki wielkie za pomoc. Sęk w tym, że nic innego nie pasuje, a w tym serialu kilka odcinków nawiązuje do więzienia i gościa, który zginął zabity przez strażnika. No nic, szukam dalej - seriali się niestety aż tak dobrze nie pamięta :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones