PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10046140}

Jeden dzień

One Day
7,2 12 859
ocen
7,2 10 1 12859
Jeden dzień
powrót do forum serialu Jeden dzień

Mamy tutaj sporo, moim zdaniem zbyt dużo rozkmin o urodzie Em. A moim zdaniem nie w tym rzecz. Odcinek - Grecja, Dex pod prysznicem, Em go podgląda, zobaczcie minę. Nie, no poważnie, otwarcie ust to nie jest gra aktorska. Ona go widziała wcześniej, on ją już od dawna fascynuje, a ona patrzy, jakby - ojej, to chłopiec, ma co dziwnego między nogami, mimo, że widzi od tyłu, więc jak totalna pensjonarka się zachowuje, choć pierwsza noc była w matkach. I to ją wyklucza jako Em książkową i filmową, które miały erudycję i elokwencję. Ona tam w serialu to dorosła kobieta, a patrzy jakby pies się zesr** na chodnik. Dla mnie ten moment położył serial - zobaczyłam, że reżyser nie podjął decyzji, jaka jest ich relacja, zresztą w pierwszych scenach ten sam problem - jak się Em potyka o Dexa to tak, jakby go nigdy nie widziała - strzał, impuls, a potem okazuje się, że zna jego imię. To jest tragiczna reżyseria. Bo Em nie była tą, która sikała w majty, bo aaa, odezwał się, to było głębsze.

konieckropka_filmweb

Po pierwszym odcinku też jestem sceptycznie nastawiona, ale na pewno obejrzę całość. Nie widzę u bohaterów tej chemii, nie chodzi tu o dobór aktorów, bo widzę, że większość się na tym skupia, ale o emocje między nimi.

ocenił(a) serial na 6
konieckropka_filmweb

Jest mimika twarzy to tragedia, ten wieczny grymas, wykrzywiona twarz jakby coś jej ciągle nie pasowało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones