Jerry O'Connell

Jeremiah O'Connell

6,8
3 479 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerry O'Connell

nie sądzicie, że ten gość jest podobny do aktora grającego Ryśka Lubicza w "KLANIE" ? Oczywiście ten jest przystojniejszy, ale podobieństwo jest. ;)

jamajka77

chyba jestes chory.. rysiek mi przypomina kolesia z choroba typu: down'a. jerry jest przystojny, zreszta, gdzie ty masz oczy?...

jamajka77

Nie, nie sądzimy. Jerry jest przystojny.

EM_DE_KE_AS

Jak można jego tak obrażać !!! masz niezłe porównanie :)))

jamajka77

Chyba cię swyndzi!

Taaryn

Jest tak samo wkurzajacy co rysiek to fakt. Ale podobieństwa nie widze. Nienawidze tego aktora...

jamajka77

Nie obrażaj tak dobrego aktora. A rysiek mi się kojarzy z "dzieci myjemy rączki".

jamajka77

W "Krzyku 2" (i na zdjęciach w galerii) dosyć mocno przypomina Petera Gallaghera.

jamajka77

Zgadzam się, miałem takie same skojarzenia :-) Szczególnie spojrzenie...Poza tym nie widzę powodu do obrazy, jak tu niektórzy sugerują. Piotr Cyrwus to dobry aktor, proszę go zobaczyć w teatrze. Na tym polega aktorstwo, żeby tak genialnie zagrać takiego Ryśka z "Klanu", żeby wszyscy myśleli, że ten kolo to fajtłapa. To jest wiarygodne aktorstwo! Mój ojciec długo uważał, że Rowan Atkinson jest upośledzony i że jest przygłupem :-) Szacun zarówno dla O'Connella jak i dla polskiego O'Connella - Ryśka :-)

jamajka77

Kolejny debilny temat podobny do tego czy tamtego ... co się zrobiło z tego FW :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones