Anson Mount

Anson Adams Mount IV

6,7
3 316 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anson Mount

Co o tym myślicie ? Jak dla mnie po 1-ym sezonie Hell on Wheels gość zrobił niezłe wrażenie jako aktor. Jak do tej pory nie znalazłem nawet kandydata na rolę Thorgala (jeśli ktokolwiek będzie to ekranizował), a teraz mam chociaż jednego..

Manthor

Idealny Thorgal, była gdzieś dyskusja kto mógłby go zagrać i nikt mi nie przychodził do głowy poza boskim Russellem Crowem, ale ten jest jak klon Thorgala ;)

Lynn

POPIERAM,POPIERAM

Manthor

Ha! Dzisiaj założyłem taki sam temat, ale u Hugh Jackmana, bo akurat tego aktora widzę jako idealnego do roli Thorgala :P

Manthor

Zgadzam się! Thorgal byłby z niego doskonały! Kiedyś zastanawiałam się, który z aktorów mógłby zagrać tę postać. Do głowy przyszedł mi długowłosy Daniel Day-Lewis z "Ostatniego Mohikanina", ale brak "podobieństwa" z twarzy do rysów komiksowego Thorgala (zbyt ukryte oczy). Jeszcze brodaty i kudłaty Tom Cruise z "Ostatniego Samuraja", ale to też nie to. Może Dorociński? Nie widziałam go w dłuższym włosach.... No i wreszcie "Hell on wheels" i olśnienie!!! Jackman to zbyt "uśmiechnięty" typ do roli Thorgala, a Crowe'a też tu nie widzę...

Manthor


Świetny byłby do roli Thorgala

Manthor

Syn Rosińkiego widziałby w tej roli właśnie tego aktora, a w roli Kriss Gemmę Arterton :) Mają kręcić ponoć serial :)

Kryychaa

Gemma zbyt łagodna twarz... Kris to drapieżniw :)

Manthor

http://www.filmweb.pl/news/Gotowi+na+aktorskiego+%22Thorgala%22-120024

Kryychaa

Osobiście to ja go widzę w roli Wiedźmina .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones