PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=440754}

Wielki rok

The Big Year
5,9 11 488
ocen
5,9 10 1 11488
5,8 4
oceny krytyków
Wielki rok
powrót do forum filmu Wielki rok

Temat ciekawy

ocenił(a) film na 5

Ale realizacja typowo amerykańska. Ciągłe parcie do przodu bez chwili refleksji.

ocenił(a) film na 5
2222

Po chwili zastanowienia, wiem co z tym filmem jest nie tak. Rywalizacja. Nie liczą się ptaki, ochrona przyrody, nie liczy się pasja tych ptasiarzy. W tym filmie widać tylko rywalizację.
I jeszcze ten ameryko-centryzm. Najlepszy ptasiarz na świecie. Na jakim świecie? Ten konkurs obowiązuje tylko na terenie Ameryki Północnej.

2222

bo o tym jest film. Nie rozumiem co ma do tego przyroda a tym bardziej ku... jeb... ochrona przyrody ?
Chyba pomyliłeś filmy.

2222

a w filmie o zawodach kolarskich też ci przeszkadza, że nic nie ma o ochronie przyrody, albo nie ma nic o wypożyczalniach rowerów ?

ocenił(a) film na 5
markin

Bo oczywiście twój punkt widzenia jest najlepszy i jedyny. A każdy kto ma inne zdanie zasługuje na stek wyzwisk, tupanie nogą ewentualnie twoje tarzanie się po podłodze na znak protestu :)))))

2222

już nie pier.... o punkcie widzenia, nie oglądałeś filmu bo widać, że absolutnie go nie zrozumiałeś a jest prosty jak kij od szczotki.
Film o ludziach przekształcasz w film o ochronie przyrody co ty 5 lat masz ?

ocenił(a) film na 5
markin

Właśnie w tym rzecz że jest prosty, wręcz prostacki tak jak twoje komentarze, więc nie dziwi że ci się podoba.
Znam takich ludzi jak ci z filmu i uwierz mi że ich pasja z wyścigami nie ma nic wspólnego. A ten film to stek bzdur zapakowany w łatwo przyswajalną papkę.

2222

znasz ludzi nie bądź śmieszny. Sprawdź sobie w słowniku czym się różni prosty od prostacki.
Tak tak znasz wszystko na świecie bo tacy ludzie są tacy sami.
Nie ośmieszaj się tak dennym biadoleniem. Czego ty nie znasz uuuuuu ty ich znasz i ich oceniasz bo ich znasz. Tylko nawet nie wiesz, że w filmie nie jest o ochronie środowiska.

ocenił(a) film na 5
markin

..tak sobie to czytam i się zastanawiam dlaczego z tobą jeszcze rozmawiam. Zazwyczaj z takimi prostakami (tak wiem co to znaczy:) jak ty nie wdaję się w dyskusję, ale odpowiem.
Wśród miłośników ptaków rywalizacja raczej nie występuje. Są to ludzie związani bardzo często z ochroną środowiska. Pracowałem z takimi ludźmi więc wiem o czym mówię. Nie są to jacyś niedostępni bogowie, są to zwykli ludzie, więc poznanie ich nie jest jakimś niesamowitym wyczynem jak ci się wydaje.
Ludzie wbrew temu co ci się również wydaje są bardzo różni. Dlatego ty lubisz prostackie amerykanizmy a ja nie koniecznie.
Jest takie przysłowie że jesteś tym co jesz. A ty jak widać łykasz taki badziew jak ten film.
Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie pisz już proszę, albo znajdź sobie inny wątek do trollowania bo dokopywać ci już mi się znudziło.

2222

nie wdawaj się nie wdawaj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones