PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181220}
7,3 305 295
ocen
7,3 10 1 305295
5,9 21
ocen krytyków
Transformers
powrót do forum filmu Transformers

Jaka jest wasza ulubiona scene z Transformers!!!!!!

ocenił(a) film na 8
Kubzen95

Fragment gdy Mikaela wiezie Bumblebee na polciezarowce do holowania aut. Najpierw slychac "I'll drive, you shoot!" a potem odzywa sie podklad Smashing Pumpkins - Doomsday Clock. Poezja.

ocenił(a) film na 7
gwyn

Ja lubię scenę walki ze Skorpionokiem na pustyni.

ocenił(a) film na 10
Kubzen95

aha jak cos to moja ulubiona to napisy xDD:ppp

Kubzen95

Jak zaaresztowali te blondyne od badania sygnałów i jej znajomego informatyka - najpierw prawil kazania typu "będą grac dobrego i zlego gline - nie daj sie zlamac" a jak tylko agenci weszli do pokoju to czysta panika - "To ona! ja nic zlego nie zrobilem! W życiu! W sumie to nawet jestem prawiczkiem! No ok moze sciagnelem kilka tysiecy piosenek ale kto tego nie robi? no kto??? " Ryczałam ze smiechu xD

ocenił(a) film na 10
Sharis

no hahaha masz rację to było powalające (ps. lubie tego aktora xD)

Kubzen95

Scenka która mi się podobała to jak Turturro przymuszony został do rozebrania się - wiedział jakie ma wdzianko pod spodem ale nie miał wyboru musiał się rozebrać ;)

ocenił(a) film na 10
Kubzen95

mnie najbardziej sie podobalo przybycie autobotow na ziemie. kozacka scena a muza mnie wgniotla w fotel:D

ocenił(a) film na 9
michal2603_91

A mnie urzekła, ie tyle co scena ,a le zdanie jakie wypowiada Sam przed wejściem do Auta "Za pięćdziesiąt lat, gdy będziesz to wspominać
nie chcesz chyba żałować, że jednak nie wsiadłaś, co?"
Ten tekst na mnie działa oj działa :)

Zarowa_2

wszystkie sceny z Glenem (Anthony Anderson)-hackerem sa wypasione. koles to urodzony jajcarz... no i podobala mi sie scena jak Sam Witwicky
zacheca Mikaele by ta usiadla mu na kolanach, argumentujac to faktem iz na jego miejscu jest ten jedyny pas bezpieczeństwa. A bezpieczeństwo jest najważniejsze. :] ...sporo tych scen jeszcze by sie znalazlo ;)

ocenił(a) film na 5
emtec

napewno scena glownej walki Optimusa z Megatronem np.Optimus-zostalismy tylko Ty i ja Meagtron.A Megatron na to:Nie jestem tylko ja Prime:>Na co Prime:Gdy zgasnie ten dzien,jeden pozostanie,drugi upadnie.NA co Megatron:-Ciągle wlczysz po stronie słabszych i ciągle przgrywasz. Albo np.Gdy jakis z autobotow wchodzi na linie wysokiego napiecia :>>> NO i ta cała akcja chowania sie ich przed rodzicami :>> Albo ta akcja z barricade:-Jestes użytkownikiem kobieciarz 217? Witwicky:Nie wiem o czym mowisz.Jestes uzytkownikiem kobieciarz 217? Witwicky-Tak...Na co Barricade-Gdzie jest przedmiot z eBay numer 21153?!Gdzie są okulary?!
Ogolnie to sporo tych ackji bylo.Ale moment gdy autoboty przybywali na Ziemie byl extra,jeszcze ta muzyka przy tym wszystkim poprostu miodzio:>>

ocenił(a) film na 9
Ajinur

ja może podam koilka scen,genialne jest wejście antyterrorystów do hakera i scena przesłuchania,kiedy panikuje,to są najlepsze jaja,a co do efektów to na austradzie kiedy deceptikon wbija się w autobus,albo ta całą spowoilniona scena kiedy autobout wyskakuje do góry nogami,strzela w asfalt izaraz potem któyś strzela z rakiem obracając się.......poezja....noi walka na pustyni,i muzyka podczas tej walki oraz kiedy autoboty przybywają na ziemię...jeśli ten film nie otrzyma oscara za efekty specjalne to akademia zostnaie przeze mnie wyśmiana!

ocenił(a) film na 8
damek1690

Scena: "I'am MEGATRON !" wymiata :). Oraz rozpierducha w miescie: pokaz audio-wizualnego geniuszu :).

ocenił(a) film na 10
Shagohad

A u mnie byly ciary prawie przez caly film ale największe jak jakis decept zaatakowal baze wojskowa na początku filmu i puścil taka jakby fale , ktora wszystko niszczyla...Wtedy ciary byly największe:)A jeszce super podobal mi się głos tego zlego decepta ktory zamienial się w wóz policyjny i gonil sami'ego.Az się przestraszylem.

kingdk3

Mnie sie podobało jak optimus przedstawiał autoboty samowi i mikaeli, zwłaszcza ratcheta i jego słowa - poziom feromonów chłopaka sueruje ze chce sie parzyc z samica (zalezy jak kto sobie to przełumaczy ale tekst i reakcja jest super)

ocenił(a) film na 7
Memphis_11

Mnie się z kolei w tej scenie podobalo, jak ten caly Jazz zgrywajac sie na czarnego mowil "what's crackin little bitches?! this looks like a cool place to kick it!" ;] ;]

ocenił(a) film na 10
uajdak

no bo głos podkładał mu właśnie jakiś murzyn

użytkownik usunięty
Kubzen95

PROSTEEEE wszytkie sceny z udziełm robotów :)

A naj naj??

Atak Blackouta na bazę
"Poznanie się" Boomblebee z Samem
Dialog Starscreama przy tamie a konkretnie zblizenie na jego twarz i jej mimika.
Ironhide we wszytkich ujeciach
Wyjscie Optimusa z basenu w protoformie
Atak Starscreama w mieście
Transformacja Brawla (szkoda że tak mao go pokazali)
Oczywiście spotkanie Opimusa z Bonecruscherem

w sumie wszytkie są świetne kurde mozna wymieniać i wymieniać

:)

ocenił(a) film na 9

Z Basenu wyszedl IronHide :) Optimus byl na jakims zadupiu. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Kubzen95

Jak Bumblebee (to ten żółty na plakacie pierwszy z lewej koło Optimusa, jakby ktoś nie wiedział) się odlewa na agenta federalnego (albo on był z Sekcji 7), a Optimus mówi coś w stylu : "Bumblebee przestań lać na tego pana..." Najlepsza scena w filmie.

Godna postawa przyszłego obywatela USA, lać na przedstawicieli władzy i to dosłownie. Za ten wybryk Bumblebee już może zapomnieć o Zielonej Karcie i obywatelstwie USA :)

ocenił(a) film na 7

najlepsze sceny "akcji" to według mnie:
-scena gdzie ironhaid robi uniki przed rakietami i zaraz potym pare skeund jak jazz sie zmienia i jakies sallta na tym czołgiem
-przbycie autobotów
-potycznka między optimusem i bounecrousherem na autostradzie (pod nią juz gorzej;])
-walka optimusa z megatronem tez praktycznie cąła jest kozacka

użytkownik usunięty
Losiek_o

Tutaj się zgadzam z Losiek_o co do scen walki. Najlepsze były sceny walki Optusia z Bonecrusherem na autostradzie i walka z Megatronem w mieście pod koniec filmu. Fajnie było widzieć jak Optimus przegrywa i dostaje kopy w brzuch od Megatrona.

Scena jak Ironhide robi unik przed rakietą też była ok. Dobra była scena jak Ironhide i Bumblebee dostali z rakiety gdy ustawiali barykadę (ładnie ich wy....ło w tył). Dobra była też scena jak Jazz dostał i ładnie go wywaliło w ścianę budynku, a potem jak Meguś go rozerwał na 2 części.

użytkownik usunięty

Śmierć Jazza akurat mi sie nie podobała - to zbyt ważna postać. Od zawsze towarzyszył Optimusowi. Mam nadzieje ze może w dójce go wskrzeszą jakoś.

użytkownik usunięty

Na pewno go wskrzeszą. Pewnie dlatego Optek wziął z piersi Megusia część Wszechiskry, żeby jakoś przywrócić życie Jazzowi. Bez niego TF nie będzie już takie samo. Jazz to największy luzak i jajcarz wśród Autobotów. Optuś i Ratchet na pewno coś wymyślą.

ocenił(a) film na 10

ja też jestem za Megatronem pozdrawiam

Kubzen95

-walka z Scorpionem na pustyni
-przybycie autobotów
-Atak Blackouta na bazę

ocenił(a) film na 10
Kubzen95

przybycie Autobotów na Ziemię i walka ze Skorpinokiem

ocenił(a) film na 9
Kubzen95

Mi się podobała scena przesłuchania Sama ("Czy pan ćpa?") i tego czarnego hakera, kiedy zaczął panikować. Fajne tez było kiedy Sam nagrywał na komórkę swój "testament" (Jeśli chodzi o "Cycate laleczki" pod moim łóżkiem to one nie są moej, Miles je u mnie zostawił na przechowanie. Dobra one są moje dostałem je od wujka.")

ocenił(a) film na 8
Kubzen95

Kiedy Bumblebee pyta się Optimusa czy może zostać na ziemi, aż do końca kiedy Prime "śle" wiadomość do pozostałych autobotów, aby przybyli na ziemie.

ocenił(a) film na 8
Kubzen95

Poprostu film 10/10 i co tu dużo gadać ;)zrobili go na perfekt,może troszkę fabuła niedomaga ale za efekty to oscar im się należał,lepsze nawet niż w LOTR

ocenił(a) film na 9
Kubzen95

Baricade "rozmawiający" z Samem , przed i po
Akcja na autostradzie z Optimusem
włascieiwe to cały film, moge oglądac w nieskonczonosc :)

ocenił(a) film na 8
Kubzen95

Scena w tunelu
Micaela mówi mniej więcej tak
-Skoro potrafi się zmieniać to czemu zamienił się w takie gówniane Camaro
zostają wyrzuceni z auta i podjeżdża za chwilę to nowe żółte CUDO

Boże dałbym się pokroić za taki wózek

ocenił(a) film na 7
Kubzen95

Megan Fox nad maską Camaro... ;) Scena nie do pobicia :)

ocenił(a) film na 10
Kubzen95

Jak się ścigają z tym samochodem policyjnym i końcówka z ta kostka

Kubzen95

Podobała mi się scena gdy ci żołnierze walczyli z tym skorpionem na pustyni i jeden z nich chciał skontaktować się z pentagonem (czy jakoś tak, sorki nie pamiętam, oglądałam to 2 lata temu,,,) dookoła niego latają kule, wybuchają bomby, wszyscy sie wydzierają, strzelają, latają samoloty, ogólnie hałas na 102 a ten koleś w tym biurze siedzi sobie spokojnie, ogląda paznokcie, w tle leci spokojna muzyczka i mówi: "prosze pana podniesiony ton tego nie przyśpieszy, prosze mówić głośno i wyraźnie"
:D

albo: "czy słyszał pan o naszych nowych pakietach?"

boskie:D

ocenił(a) film na 8
Salvamee

-Mam dla ciebie niespodziankę synu.
-Jaką niespodziankę?
-Malą niespodziankę.
-No nie, no nie, no nie TATO!
-Chyba sobie żartujesz?
-Zgadza się, nie dostaniesz Porshe
-Myślisz że to zabawne?
-Tak mi się wydaje...:)))

albo

koleś sprzedający samochodzy niejaki Bobby Bolivia:

-Wszystko można o mnie powiedzieć ale nie to że jestem kłamcą
-Zwłaszcza przy mamusi. To moja mamusia. Mamuś! (mamuś pokazuje fackena)
-Nie bądź taka...gdybym miał kamienia to bym cię trzasnął suko(i niezapomniany śmiech) - ryłem po tej scence;PPPP

użytkownik usunięty
Kubzen95

Walka ze scorpionixem . Realizm taktyki US Army i ich orginalny sprzęt do używania w takich sytuacjach ( w przypadku przewagi technologicznej) . W 5.1 szło to niesamowicie .

ocenił(a) film na 8

scena oraz muzyka gdy autoboty leca na ziemie.zajebista muzyka.cchailbym, ja miec

riddick1981

ta muzyka to: Steve Jablonsky "Arrival to Earth", znajduje się na albumie "Transformers: The Score"; kup album (zalecane), lub poszukaj w sieci (niezalecane) np.: poszukaj w rapidlibrary.com... :D

ocenił(a) film na 8
Mauricio_Esposito

juz poszukalem w sieci 2 wersje.pelna oraz krotka w formie dzwonka na telefon.dzieki

ocenił(a) film na 10
Kubzen95

Mi się podobał moment, kiedy Autoboty przybyły na spotkanie z Samem w tej wąskiej uliczce i fragment transformacji Optimusa (super efekty dźwiękowe)
, następnie walka Optimusa z Bonecrusher'em na autostradzie.

ocenił(a) film na 10
Kubzen95

Najlepszy jest Starscream i Ironhide. Film bossssski!

użytkownik usunięty
pawelixc

Oczywiście scena finałowej walki z Megatronem, walka Optimusa z Bonecruserem (wiem ze nie tak się to pisze).
No i wszystkie sceny z Ironhidem...

Kubzen95

Mnie najbardziej rozbawiła mamuśka Sama tekstem:
"Sam's Happy Time" oraz "My special alone time with myself" heh:D

ocenił(a) film na 10
Kubzen95

Na pewno scena przybycia Autobotów na Ziemie. Poza tym przelot Starscream'a nad miastem, Autoboty chowające się przed rodzicami Sam'a przy jednej ścianie budynku i przedstawienie się Jazz'a (what's crackin' little bitches? :D). Szczególnie urzekła mnie scena kiedy Sam próbuje ratować Bumblebee z rąk agentów federalnych/policji.

Kubzen95

walka nad miastem Starscream'a z F-22 kozackie efekty

użytkownik usunięty
Kubzen95

Przybycie Autobotów na Ziemię oraz zmiana ciężarówki w Optimusa, już w tym mieście, po tym jak ożył Megatron. Matko, jak ja kocham tą scenę: - Megatron!
- Prime!!!

Oraz końcówka... "We are here...we are waiting..."

NO te sceny byly zajebiste, albo jak Simons na wozku wiozl ta spluwe co ogniem do tego strzelal malego decepticona co w Odtwarzacz cos tam simons krzyczal

Kubzen95

zdecydowanie sekwencja scen kiedy transformersi przybywają na ziemię ;) od tych kapsuł po ciemną uliczkę gdy optimus zmienia się przed samem a potem reszta jego kumpli ;) praca grafy jest wybitna ;))

zaimponowała mi scena pojedynku bonecrushera z optimusem na autostradzie, scenaka trwa ze 30 sekund ale jak bonecrusher roz....la autobus i rzuca sie na optimusa... to jest coś , zero litości i 100 % determinacji - dobry pojedynek ;)

niezłe jeszcze było jak megatron dostawał rakiety z myśliwców a mimo tego biegł odebrać samowi kość ;)

pozdro ;)

Vincent88LC_A

Moje ulubione kawałki:
1. Taki fajny moment, kiedy Autoboty przybyły na Ziemię. Kiedy byli w tej alejce. Kiedy Optimus się transformował. Kiedy spytał się "Jesteś Samuel James Witwicky? Potomek Archibalda?" To właśnie wtedy, zanim Sam powiedział "Yeah", Sam tak przybliżył się do Optimusa, jakoś tak dziwnie, to wtedy Prime się odsunął i zrobił dziwną minę.;)
2. Wtedy co Optimus przedstawiał Samowi Ironhide'a. Ironhide tak fajnie zakręcił swoimi działami i powiedział "You're feel lucky, punk?". I wtedy optimus powiedział "Easy, Ironhide". I co potem powiedziało moje, kochane, czarne GMC TopKick C4500.;)
3. Kiedy byli przed domem Sama. Jak Ron patrzył na zniszczony ogródek to tak fajnie wyglądalo jak Autoboty się pochowały. Najfajniej to wyglądał Optimus, bo się o dom opierał.;)
4. Parę sekund po tej scenie to Ironhide, zdenerwowany obecnością rodziców wymierzył działem w pokój Sama i powiedział: "Irytujący ci rodzice. Zdjąć ich?".To wtedy za nim stał Ratchet i mówił: "Yeah, yeah,yeah";) i do tego wziął rękę Ironhide'a i zaczął celować w dom. Wtedy umarłam.;)
5. No i ten moment z kiedy energia Wszechiskry transformowała telefon Glena w Decepticona. Co wtedy Simmons powiedział: "Piekielny króliczek Energizera" czy coś takiego. I do tego jak ten Decepticon fajnie wyglądał: rakieta, bazuka i jeszcze te piekielne rogi na jego głowie, przez które spadłam z fotela;). Jeszcze ten mały coś krzyczał, coś w stylu "Groza!".

Kanakaredes

Sorry, ale w tej drugiej scenie to napisałam, że Ironhide powiedział: "You're feel lucky, punk?", ale to źle napisałam. Tak naprawdę to powiedział "You feeling lucky, punk?" I jeszcze jedno. A w piątej scenie ten Nokia-bot to powiedział: "That thing is freaky!" (Ta rzecz jest dziwna). Miał na myśli to szklane pudło, bo przecież nie wiedział co to jest szkło.
~~~~~~~~ERRATY

6. No i jeszcze mi się przypomniał taki moment, kiedy Lennox dzwonił do Pentagonu, a raczej próbował to zrobić. Jak potrzebował karty kredytowej. A akurat nie miał przy sobie. To chciał pożyczyć od Eppsa, a on był bardzo "zajęty" zabijaniem Scorponoka, dlatego mówił skrótami.

Lennox: Epps, gdzie masz portfel?!!
Epps: Kieszeń!!!
L: W której kieszeni!!
E: Mojej tylnej kieszeni!!!
L: Masz ich chyba z dziesięć!!!
E: Lewy policzek!!! Lewy policzek!!! Lewy policzek!!!

Chyba wiadomo co Epps miał na myśli mówiąc "policzek". Ale sytuacja nie do opisania słowami. Tak się fajnie wydzierali. Trzeba to zobaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones