PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181220}
7,3 305 295
ocen
7,3 10 1 305295
5,9 21
ocen krytyków
Transformers
powrót do forum filmu Transformers

Witam,
przykro mi to stwierdzić, ale przyznaję się do błędu jaki popełniłem podczas pierwszej ceny tego filmu. Jaki to był błąd? Otóż usiadłem do tego filmu, znając fabułę i reala jakie zastanę po starcie odtwarzania, a mimo to, byłem zdegustowany miałkim scenariuszem i przesytem efektów specjalnych pod koniec filmu.

Infantylny w tym całym zgiełku nie jest twórca tego filmu, a ja i reszta ludzi, którzy film przedstawiający walkę kilkunstometrowych robotów o wolność na ziemi chcą oceniać przez ten sam pryzmat co resztę filmów.

Niestety, muszę stwierdzić, że przejrzałem na oczy i przyznaję, że film w swoim specyficznym gatunku mechanicznej rozpierduchy zasługuję na mocne 8, a jeśli będe chciał pożywki dla duszy, a nie oczu - włącze inną pozycję aniżeli kolejny film od Michaela Bay.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
Bzium_4

dobre!!!

ocenił(a) film na 9
argail_filmaniak

i o to chodzi!!

pe_23

Nom.

ocenił(a) film na 4
argail_filmaniak

Bo szczere

ocenił(a) film na 10
Bzium_4

Polecam "wyspe" Bay'a , nie dosć ze efekciarski film, to ciarki po plecach przechodza podczas seansu... ma to "cos"

Nie ukrywajmy ze Bay robi mocne, "perfekcyjne" filmy, Wszystkie 3 części TF to jedna wielka rozpierducha na wielkim ekranie, bardzo przyjemne dla oczu.. Ja daje 10/10 bo nie ma lepszych efekciarskich filmów

UPADLY_WIDZ

Kogo my tu mamy. Chociaż ten film potrafisz dobrze ocenić.

ocenił(a) film na 7
UPADLY_WIDZ

Jest. Nowy superman.

ocenił(a) film na 10
tomekrzadki2

No właśnie jeszcze nie widziałem ! ;/

tomekrzadki2

Chyba żartujesz. Tak pseudo-inteligentnego filmu dawno nie było.

ocenił(a) film na 8
Bzium_4

Ja dałem 7/10, ale tylko dlatego że lubię efekty specjalne, a pierwszy Transformers faktycznie był czymś nowym w kinie SF/rozwałka przez 2 H. Dziś jest już tego więcej. Są Battleshipy, Pacific Rimy, Avengersy i takie tam. Od dwóch lat prowadzę na blogu ranking efektów specjalnych. zapraszam do głosowania. http://www.filmweb.pl/user/Rahabiel/blog/535942

Bzium_4

Zgadzam się, to jest coś nowego i fajna pożywka dla oczu.

ocenił(a) film na 4
Decept_Destroyer

Dla miłośników tego gatunku tak

Bzium_4

Poprawnie napisane. To film, którego zadaniem jest cieszyć oczy wspaniałymi efektami specjalnymi jednak ludzie i tak powiedzą, że to bajka dla dzieci więc nie obejrzą.

ocenił(a) film na 7
LadyLeila

i to wystarczy by dać filmowi 10?

tomekrzadki2

Tak. Zupełnie wystarczyło odtworzenie wspaniałej bajki z dzieciństwa na duży kinowy ekran, z efektami specjalnymi, które dają popalić a dodatkowo jednke z najpiękniejszych modeli samochodów ukazane w doskonały sposób. Jeżeli chce obejrzeć film psychologiczny to odpalam taki, który zalicza się do danej kategorii. Nie wrzucajmy wszystkich filmów do jednego worka ;) Kogoś urzeknie Władca Pierścieni inny nie pogardzi nawet 'Martwicą mózgu'. Cóż, najważniejsze chyba, żeby film wzbudzał emocje - a ten przenosi mnie do słodkich czasów dzieciństwa i pierwszego rysunkowego Optimusa.

ocenił(a) film na 7
LadyLeila

A więc przyznasz, że gdyby nie sentyment do zabawek pewnie nie byłoby 10? Ale zgadzam się - filmy to przede wszystkim emocje, które w nas wywołują i często pewnie sam zawyżam niektóre oceny (np filmów SF bo lubię ten gatunek). Z drugiej strony trzeba też patrzeć okiem troszkę obiektywnym, bo na tle innych produkcji ze swojego gatunku Transformery są wg mnie tylko dobre.

ocenił(a) film na 7
LadyLeila

btw, twój awatar to twoje prawdziwe foto? Ładniusie.

tomekrzadki2

Gdyby nie sentyment to pewnie by było 7 albo może 8 ;) Kieruję się jednak emocjami.

Awatar to moje zdjęcie więc dziękuję za komplement :)

ocenił(a) film na 4
LadyLeila

Prawdziwy

ocenił(a) film na 10
LadyLeila

właśnie to jest to, reżyser przeniósł nasze ukochane roboty z dzieciństwa w świat filmowy. Wyglądają jak żywe nie są już animowane/rysunkowe. Sentyment jest a teraz moje dziecko ogląda je z takim samym podziwem jak ja oglądałam pierwsze transformersy i to jest fajne :)

ocenił(a) film na 4
Bzium_4

W sumie uczciwe podejscie

ocenił(a) film na 3
hydeo0110

przecież ten film to śmieć

ocenił(a) film na 3
Bzium_4

Hahaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones