PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720668}

Barbershop 3: Na ostro

Barbershop: The Next Cut
5,7 2 167
ocen
5,7 10 1 2167
Barbershop 3: Na ostro
powrót do forum filmu Barbershop 3: Na ostro

i to nie jest rasizm.... gdyby byli sami biali to owszem, ale jak widać w USA są podwójne standardy.

Unibet_78

przez lata nie mieli swojego wkładu w niektórych produkcjach filmowych, więc dajmy im w końcu do tego prawo. Teraz przyszła na nich pora, więc nie ma co paplać :)

ycjbbtlatch

poza tym, rasizm powinien być zarezerwowany dla ras dyskryminowanych, a nie uprzywilejowanych...

ycjbbtlatch

Chyba żartujesz? Nie mieli wkładu więc dajmy teraz im? Co ty masz 5 lat? Dyskryminacja to dyskryminacja. Taka sama dla białych taka sama dla czarnych. W dupie mam co mieli 50 lat temu.

Unibet_78

ja tylko zwracam uwagę na naturalną kolej rzeczy, związek przyczynowo-skutkowy. Nie wydaję mi się żebyśmy tak naprawdę kiedykolwiek byli dyskryminowani, więc dopisywanie tego do filmu to już lekka przesada. Celebrują swoją kulturę ot co...i nikogo nie powinno to boleć, przecież mamy co robić...

Unibet_78

Jaka dyskryminacja, ty wez sie doedukuj w zakresie elementarznej wiedzy o czarnym spoleczenstwie USA i sprawdz co znaczą dla czarnych takie miejsca jak barbershopy, bo widac masz shitowate pojecie, a udajesz znawce. Edukacja bialsku !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Unibet_78

w filmach z murzynami najczesciej nie ma bialych, a w filmach z bialymi jak nie ma murzyna to juz rasim :D

brzytew

W Pokłosiu nie było murzynów, w Bitwie Warszawskiej też nie, ani w 9 Kompanii... ;) Jeśli chodzi o filmy made in USA to wydaje mi się że brak jakiejś nacji w obsadzie jakiegoś filmu to raczej dyskryminacja niż rasizm (o ile sama treść filmu, lub podteksty, nie są rasistowskie). Wyobraźmy sobie taką sytuację że w Polsce powstaje jakiś film w uniwersum wolna Silesia. np. futurystyczna przyszłość, połową Polski rządzi organizacja składająca się wyłącznie z Ślązaków - coś na wzór włoskiej mafii ;), I w pierwszej części filmu obsadę stanowią wyłącznie Ślązacy, ale o "nie swoich" wypowiadają się dobrze, albo wcale. W drugiej części filmu obsada jest bardziej urozmaicona (a niech będzie jakiś góral albo kaszub ;)! ) ale tym razem ci "inni" są już przedstawieni jako ktoś zły.... Jak myślisz która część była bardziej rasistowska? ;)

Unibet_78

chciałem to samo napisać :) alee by była afera w drugą stronę, a nie daj Bóg jakby nikt nie był nominowany do oskara....

januszslu

Jak Nicki Minaj nie dostała nagrody MTV za teledysk "Anaconda" (w którym głównie trzęsie tyłkiem) to stwierdziła, że to objaw rasizmu i dyskryminacji. Bo przecież jej "dzieła" wpływają ponoć na kulturę.

"Gdybym była innego "rodzaju" artystką, "Anaconda" otrzymałaby nominacje dla Najlepszego klipu i Najlepszej choreografii"

Ręce opadają.

Unibet_78

murzyn i żyd nie może być rasistą i trzeba ich traktować "równiej" bo zaczną drzeć gęby. Rak poprawności politycznej pełną parą.......

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Unibet_78

ano racja, w koncu w murzynskim getcie, posrod strzelajacych na ulicach gansta raperow mieszka cala masa bialych, ktorzy przychodza do czarnego fryzjera zrobic sobie modne afro, wiec powinni byli ich uwzglednic w tym filmie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones